Web Analytics Made Easy - Statcounter

Beko Kurutma Makinesi Isıtmıyor 4 Çözüm Önerisi

Beko Kurutma Makinesi Isıtmıyor

Arıza onarım servisi olarak Beko marka bütün cihazlarda destek veriyoruz. Beko kurutma makinesi ısıtmıyor 4 çözüm önerisi sunarak bu tarz arızalar uzman kişiler tarafından yaşamış olduğumuz tecrübeleri sizlere aktarıyor olacağız. Ev tipi yada iş yeri tipi olan kurutma makineleri kullanışlı olmasından ötürü sürekli kullanılmaktadır.

Beko kurutma makinesi çeşitli sebeplerden ötürü arıza verebilmekte ve sorunlar çıkartabilmektedir. Beko servis desteği almanız gereken durumlarda olabilmekte bazı durumlarda ise kendinizde belli başlı parçaları değiştirerek düzgün çalışmasını sağlayabilirsiniz. Beko kurutma makineleri ihtiyaçlarınıza uygun çeşitli özellikler sunar, enerji tasarrufu sağlar ve çamaşırlarınıza zarar vermez.

Kapı Contasını Kontrol Edin

Beko kurutma makinesinde ısıtmama problemlerinin başlıca sebeplerden birisi kapı contasından kaynaklı olabilmektedir. Conta kısmında olacak hava kaçağı kazan içerisindeki sıcak hava sirkülasyonunu bozacağı için içerisi ısınmaz ve kurutma işlemleri gerçekleşmeyecektir.

Motor Mili Etrafından Hava Kaçması

Beko kurutma makinesi ısıtmıyor sorununu ortaya çıkartabilecek durumlardan motor mili ile olmaktadır. Bu miller genelde teknik bilgi gerektirmesinden ötürü Beko servis tarafından çözümlenmesi gerekmektedir. Motor milinin hava kaçırması normal şartlarda çalışmamasından ötürü motora ciddi hasar vererek arızayı büyütebilmektedir. Bu sebeple acil müdahale edilmesi gerekmektedir.

Arka Termistör Kontrol Edilmeli

Çamaşır makinesinden çıkan giysileri dakikalar içerisinde kurutma makinesi ile kurutabilmektedir. Beko kurutma makinesi ısıtmıyor şikayetlerinin başlıca sebeplerinden biri de arka termistör kaynaklı olabilmektedir. Teknik bir parça olmasından ötürü Beko kurutma makinesi servisi olarak firmamızdan destek alabilirsiniz.

Kontrol Ünitesi Arızası

Beko kurutma makinesi ısıtmama durumunda farklı bir seçenek ise kontrol ünitesinden kaynaklı olabilmektedir. Kontrol ünitesi arızalandığında ısıtmama gibi bir çok arızlara sebebiyet ortaya çıkartmaktadır. Kontrol ünitesi oldukça önemli bir parça olmakta ve arızalanması durumunda tüm çalışma prensibine zarar verebilmektedir.

Beko Servis

Beko Servis

Yorum Yazın

İstanbul Beko Servisi

Servis Çağır

Adresinize Aynı Gün Beko Servis Çağırın
444 67 02

Beko Servis WhatsApp

WhatsApp Üzerinden Beko Servis Talebinizi Bize İletin
WhatsApp

İstanbul Beko Servis

Beko cihaz ve ürünlerinde tamir, onarım, bakım, montaj, yedek parça ve yer değiştirme hizmetleri. 

Son Yazılar

Servis Bültenine Üye Olun

Servis AraWhatsApp
hatay beko servisi hassa beko servisi yayladağı beko servisi